Izrael nieznany / spotkanie z podróżnikiem – Wojciech Namysło

21 maja 2022 : 17:00 - 18:30

10ZŁ
Plakat na spotkanie z podróżnikiem Wojciechem Namysło "Izrael nieznany". 21 maja 2022 o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Wstęp 10 zł

Izrael, jednocześnie daleki, odmienny kulturowo kraj z burzliwą historią, a jednak w świadomości Polaków obecny w wielu kontrastach – jako miejsce egzotycznych wyjazdów zagranicznych, wycieczek z przewodnikiem, lecz równie bliskich nam w przeszłości związków z żydowską kulturą. Jaki naprawdę jest Izrael? Jak dzisiaj go zwiedzamy i czego nas może nauczyć? Na wiele pytań z pewnością znajdziemy odpowiedzi podczas spotkania z pasjonatem podróży małych i dużych, mieszkańcem Wojkowic – Wojciechem Namysło. Wydarzenie odbędzie się 21 maja w sobotę o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Bilety w cenie 10 zł od osoby dostępne będą online na https://www.mokwojkowice.pl/kup-bilet oraz w kasie MOK.

Wojciech Namysło – historyk, zapalony podróżnik, marketingowiec, uzależniony od podróży…i jak sam o sobie mówi również od czekolady. Jeden z założycieli Fundacji Asiatica, kocha górskie wyprawy i podróże poza schematami. Na spotkaniu w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach zaprezentuje swoje wrażenia z wyprawy do Izraela, jednak nie takiej jaką proponują nam biura podróże i zwiedzanie poprzez szyby autokaru, bo takie wyjazdy omija z daleka. Zobaczymy Izrael subiektywnie, oczami podróżnika i pasjonata wypraw w odległe rejony świata. Opowiadaniom towarzyszyć będzie prezentacja, piękne zdjęcia, które dopowiedzą nam historie przekazane przez naszego gościa. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza przed wakacjami warto poczuć klimat prawdziwych podróży i przygotować się na własne.

KUP BILET

21 maja 2022