Happening z MOK-iem / Park Miejski

26 maja 2022 : 16:00 - 18:00

Plakat na Happening z MOK-iem w Parku Miejskim w Wojkowicach 26 maja 2022 od 16:00 do 18:00

Na dworze coraz cieplej, wakacje tuż tuż, a my już teraz zapraszamy na pierwszą plenerową imprezę dla dzieci – czyli Happening w Parku Miejskim, a dokładnie – przy Placu Zabaw. Tam właśnie ekipa animatorów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach przygotuje dla dzieci atrakcje, które sprawią, że zwykły spacer w ciepły, wiosenny dzień może zamienić się we wspaniałą przygodę. Happening odbędzie się 26 maja w godzinach o godz. 16.00, a przypadający tego dnia Dzień Matki będziemy świętować wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami Wojkowic!

Czego możemy się spodziewać podczas Happeningu? Będzie wiele atrakcji angażujących zarówno dzieci jak i organizatorów – każde dziecko będzie mogło wybrać ulubiony motyw do wymalowania na twarzy i w tak pięknym makijażu kontynuować zabawę. Ponadto hitem festynów i zabaw dla najmłodszych są obecnie fantazyjne tatuaże, których również nie zabraknie na naszym Happeningu. Pojawią się wielkie bańki mydlane, a chętni będą mogli samodzielnie spróbować stworzyć taką bańkę z przygotowanych materiałów. Będą balonikowe zwierzaki i zabawki, a nowością w animacyjnym repertuarze będzie tworzenie warkoczyków, a więc pełen zestaw do wspaniałej zabawy w plenerze. Zapraszamy młodszych i starszych do udziału w imprezie. Dobra zabawa, muzyka i pogoda – gwarantowane!

26 maja 2022
Czas: