Rozstrzygnięcie akcji „Zabierz nas na wakacje” 2022

Dobrze powspominać ciepłe letnie dni i wakacyjne przygody, kiedy zima tuż tuż, a wieczory coraz dłuższe. Takim wydarzeniem, dzięki któremu wróciły miłe wspomnienia, było rozstrzygnięcie wakacyjnego konkursu dla mieszkańców Wojkowic (zwłaszcza tych najmłodszych) – „Zabierz nas na wakacje”. Wyzwanie to z powodzeniem rzucamy już od dwóch lat, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się idea przysyłania na media społecznościowe MOK-u zdjęć z wakacji, z widocznym workiem z logo MOK-u. Przez całe wakacje nadsyłaliście do nas fotograficzne pozdrowienia z przeróżnych zakątków Polski oraz z zagranicy, a my wybraliśmy te najciekawsze i podczas uroczystego rozstrzygnięcia wręczyliśmy zwycięzcom (a także wszystkim uczestnikom) nagrody.

Aby wziąć udział w akcji „Zabierz nas na wakacje” wystarczyło w odpowiednim czasie pojawić się w odpowiednim miejscu – najlepiej wziąć udział w wakacyjnej akcji dla dzieci w Parku Miejskim i odebrać worek od organizatorów. Z takim workiem z logo MOK-u  należało następnie zrobić ciekawe i wesołe zdjęcie w jakimś miłym miejscu, w którym spędzało się letnie wakacje. Otrzymywaliśmy fotografie z Waszych zagranicznych wypraw, znad morza, z górskich szlaków, leśnych spacerów i wielu innych pięknych miejsc, w które docieraliście razem z naszym plecakiem.  Każde zdjęcie sprawiało nam dużo radości i od razu umieszczaliśmy je na Facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Kultury. W końcu wakacje dawno minęły i nadszedł czas na rozstrzygnięcie. We wtorek 8 listopada autorzy najlepszych zdjęć otrzymali nagrody, a ich prace zostały wyeksponowane na wystawie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział!