Warsztaty chóralne z naborem do Chóru Kameralnego Miejskiego Ośrodka Kultury

28 października 2023 : 10:00 - 14:00

grafika przedstawiająca warsztaty chóralne z naborem do chóru kameralnego

Jeśli lubisz śpiewać, chcesz się rozwijać oraz spędzać czas w gronie pasjonatów i współtworzyć grupę, która regularnie spotyka się aby doskonalić swoje wokalne umiejętności, to nasze spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na specjalne warsztaty razem z zespołem, który tworzą pasjonatki śpiewu z Wojkowic i okolic. Śpiew jest dla nich najlepszą formą relaksu, hobby i sposobem na wyrażenie siebie. Każdy kto chciałby dołączyć, albo zobaczyć jak wyglądają takie warsztaty może to zrobić 28 października w godzinach od 10 do 14. Wtedy odbędzie się spotkanie zapoznawcze, a w programie znajdziecie nie tylko śpiewanie. Wstęp jest bezpłatny, nie jest również wymagana znajomość nut ani doświadczenie w śpiewie chóralnym.

Podczas warsztatów uczestnicy zajęć odbywających się w MOK-u przewidują czas na rozśpiewanie, indywidualną  pracę nad emisją głosu (dla chętnych), pracę nad repertuarem chóru oraz naukę nowych utworów, a także na poczęstunek. Udział w warsztatach jest niezobowiązujący, można przyjrzeć się pracy chóru i wypróbować swoje umiejętności wokalne, a gdy będzie taka chęć – zostać z chórem na dłużej. Prowadzące warsztaty to profesjonalistki z dużym doświadczeniem i wielką pasją do wykonywanego zawodu. Karolina Ryczek-Zgoła – jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunkach edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej oraz kompozycja, teoria i dyrygentura. Jest związana z Pałacem Kultury Zagłębia oraz jest założycielka i dyrygentką Chóru Gaudete ze Świętochłowic. Warsztaty poprowadzi również Paulina Dziedzic, absolwentka wokalistyki oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej również katowickiej Akademii Muzycznej, jest stypendystką programu Erasmus+, w ramach którego studiowała przez rok na Węgrzech, ma na swoim koncie wyróżnienia i nagrody w konkursach wokalnych, a od 2018 roku prowadzi Chór Kameralny Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

grafika przedstawiająca warsztaty chóralne z naborem do chóru kameralnego

28 października 2023