Magiczna niedziela z przedstawieniem “Smok z jednym okiem”

12 maja Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach po raz kolejny zamienił się w bajkową krainę, a stało się to za sprawą aktorów z Krakowskiego Biura Promocji Kultury, którzy przygotowali dla nas spektakl o mężnych rycerzach, pięknej księżniczce i tajemniczym smoku z jednym okiem.

Kiedy księżniczka Lękomira zostaje uprowadzona przez smoka, trójka odważnych rycerzy musi połączyć siły, pokonać swoje strachy i wykazać się sprytem, aby uratować córkę króla. To właśnie dzięki ich bohaterstwu i determinacji udało się pokonać przeciwności losu i przywrócić spokój królestwu. Spektakl był pełen emocji, śmiechu i niezapomnianych scen, które na długo pozostaną w pamięci widzów. Po zakończeniu przedstawienia aktorzy pozowali do zdjęć z zadowolonymi dziećmi, które miały okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów. Wspaniała gra aktorska, kolorowe kostiumy i efektowna scenografia sprawiły, że publiczność była zauroczona i oczarowana.

Dziękujemy aktorom za niezapomniane przeżycia i chwile pełne magii. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję ponownie odwiedzić tę bajkową krainę i wziąć udział w kolejnej magicznej metamorfozie.