Happening z MOK-iem / Park Miejski

21 maja : 16:00 - 18:00

Na dworze coraz cieplej, wakacje tuż tuż, a my już teraz zapraszamy na pierwszą plenerową imprezę dla dzieci – czyli Happening w Parku Miejskim, a dokładnie – przy Placu Zabaw. Tam właśnie ekipa animatorów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach przygotuje dla dzieci atrakcje, które sprawią, że zwykły spacer w ciepły, wiosenny dzień może zamienić się we wspaniałą przygodę. Happening odbędzie się 21 maja od godz. 16.00 do 18.00.

Czego możemy się spodziewać podczas Happeningu? Będzie wiele atrakcji angażujących zarówno dzieci jak i organizatorów – każde dziecko będzie mogło wybrać ulubiony motyw do wymalowania na twarzy i w tak pięknym makijażu kontynuować zabawę. Ponadto hitem festynów i zabaw dla najmłodszych są obecnie fantazyjne tatuaże, których również nie zabraknie na naszym Happeningu. Pojawią się wielkie bańki mydlane, a chętni będą mogli samodzielnie spróbować stworzyć taką bańkę z przygotowanych materiałów. Będą balonikowe zwierzaki i zabawki, warkoczyki, a więc pełen zestaw do wspaniałej zabawy w plenerze. Tym razem będzie międzypokoleniowo, bo do naszego Happeningu włączą się Seniorzy z Uniwersytetu III Wieku, proponując dzieciom gry i zabawy takie jak speed ball, kręgle czy bule. Zapraszamy młodszych i starszych do udziału w imprezie. Dobra zabawa, muzyka i pogoda – gwarantowane!

Czas:

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach