Dzień Działacza Kultury 2024 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

17 maja : 17:00 - 19:00

Coroczne święto kultury to ważne wydarzenie dla wszystkich pracowników związanych z działalnością na rzecz mieszkańców – na co dzień dbają o to aby pasje i talenty miały swoje miejsce do rozwoju, aby każdy mógł czerpać z różnorodnej oferty edukacyjno-kulturalnej i uczestniczyć w rozrywce na wysokim poziomie. MOK przygotował z tej wyjątkowej okazji program artystyczny, który jednocześnie będzie podziękowaniem za pracę na rzecz kultury, za zaangażowanie oraz wsparcie jakie placówka otrzymuje od wielu ludzi i instytucji. Impreza odbędzie się 17 maja o godzinie 17.00.

Tegoroczne święto kultury to okazja zarówno do spotkania, wymiany doświadczeń, podziękowań i życzeń, jak i do zapoznania się z osiągnięciami dzieci, młodzieży oraz dorosłych uczestników zajęć odbywających się w MOK-u. W przygotowanym na ten czas programie znajdą się występy młodych talentów wokalnych, kameralnego chóru wielopokoleniowego, pokazy taneczne, koncert zespołu folklorystycznego „Jaworznik” a także wystawa prac plastycznych uczestników zajęć z rysunku i malarstwa – tych najmłodszych i dorosłych. Podczas zaprezentowanej przed publicznością prezentacji zostanie podsumowana dotychczasowa działalność MOK-u, a ze sceny przemawiać będzie Barbara Pawlak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. To ważny dzień dla tych, którym kultura nie jest obojętna. Ich zadaniem jest inspirowanie, dbanie o dziedzictwo kulturowe i przekazywanie je kolejnym pokoleniom. Serdecznie zapraszamy!

SPONSORZY IMPREZY

*Impreza ma charakter zamknięty. Obowiązują wejściówki dostępne w MOK.

Czas:

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach