Happening w Parku Miejskim

We wtorkowe popołudnie mieszkańcy Wojkowic mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – happeningu zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury. Park Miejski tętnił życiem, a uczestnicy mogli skorzystać z różnorodnych atrakcji dostępnych tego dnia. Radość i kolorowe akcenty wypełniły przestrzeń, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Dla najmłodszych była możliwość pomalowania buziek w różnorodne wzory oraz zaplatania kolorowych warkoczyków. Dla bardziej odważnych dostępne było również malowanie tatuaży, co cieszyło się dużym zainteresowaniem. Młodzi uczestnicy mogli spróbować swoich sił w rysowaniu kredkami oraz kredą, co było świetną okazją do relaksu i odkrywania kreatywnych talentów. Maluchy mogły też bawić się balonikowymi zwierzątkami i zabawkami oraz wziąć udział w różnorodnych grach sportowych.

To, co najbardziej wyróżniało Happening, to udział Seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To właśnie oni zorganizowali specjalne zabawy i gry dla dzieci, takie jak speedball, bule czy rubikon. Pokazali, że wiek nie jest przeszkodą do aktywności i integracji z młodymi ludźmi.

Atmosfera była niezwykle pozytywna, a wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję spędzić czas w przyjaznym i otwartym środowisku. Happening w Parku Miejskim w Wojkowicach był doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu, aktywności fizycznej i integracji międzypokoleniowej. Dziękujemy za udział i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie na imprezie plenerowej.