Dzień Dziecka w Wojkowicach

1 czerwca : 15:00 - 18:00

Podjęcie decyzji o organizacji imprezy jest trudne… ale zawsze dbamy przede wszystkim o wasze BEZPIECZEŃSTWO! To jest dla nas priorytet! Dlatego w związku z zapowiadanymi popołudniowymi opadami i burzami ZMIENIAMY LOKALIZACJĘ imprezy. Widzimy się w MOKu 🙂

————————————-

Burmistrz Wojkowic Tomasz Szczerba oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zapraszają dzieci wraz z rodzinami na wspaniałą zabawę z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w Parku Miejskim 1 czerwca i potrwa w godzinach od 15.00 do 18.00. W tym czasie zaplanowano wiele atrakcji i występów – każdy znajdzie coś dla siebie, a w szczególności dzieci, na które będą czekały stoiska z zabawkami i smakołykami, a animatorzy zapewnią im dużą dawkę zabawy pełnej ruchu i tańców. Ważne aby pogoda nam dopisała, a jeżeli się popsuje, wtedy zapraszamy wszystkich do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Co ciekawego może nas spotkać na tegorocznym Dniu Dziecka? Na scenie będą się odbywały liczne występy artystyczne dzieci i młodzieży z Wojkowic. Podczas interaktywnego programu „Kosmo Pieski” dzieci będą się bawić z animatorami i wykonywać różne zadania. Ponadto zapraszamy również do zabawy na dmuchańcach, które zawsze sprawiają dzieciom wiele radości, a poza nimi czeka na was jeszcze wiele niespodzianek. W tym roku gościmy również Ochotniczą Straż Pożarną, która zaprezentuje wozy gaśnicze oraz sprzęt strażacki – dużą atrakcją będzie przede wszystkim specjalna zadymiona strefa z kamerą termowizyjną. Dzień Dziecka zapowiada się więc wesoło i ciekawie, nie zabraknie też ważnych wiadomości z bezpieczeństwa i ochrony przed zagrożeniami. Zapraszamy i do zobaczenia!

Czas:

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach