Popisy muzyczne naszych podopiecznych

Tradycyjnie, przed wakacjami, mieszkańcy Wojkowic mieli okazję uczestniczyć w symbolicznym zakończeniu roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. W dniach 14 i 15 czerwca,  na scenie swoje talenty zaprezentowali uczestnicy zajęć tanecznych, wokalnych i instrumentalnych, którzy przez cały rok pilnie rozwijali swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Było to podsumowanie działalności kółek zainteresowań oraz warsztatów prowadzonych w placówce od września do czerwca. Uczestnicy zajęć mieli okazję nie tylko rozwijać swoje talenty i pasje, ale także reprezentować MOK na licznych przeglądach i konkursach.

Pierwszego dnia swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z grup tanecznych Arabeska oraz Zumba, a całość zakończył popis umiejętności uczestników zajęć nauki gry na fortepianie. Każdy z nich wykonał specjalnie przygotowany na ten dzień utwór. Drugi dzień rozpoczął się występami młodych wokalistów, którzy uczęszczają na zajęcia wokalne w MOK. Wśród nich są już osoby odnoszące sukcesy w różnych konkursach.  Całość zakończył pokaz taneczny w stylu “jump style” w wykonaniu zespołu Iterum Squad, który ma już na koncie kilka sukcesów w przeglądach tanecznych i regularnie reprezentuje MOK podczas różnych uroczystości.

Całość uświetniła wystawa dzieł dzieci z kół plastycznych, które pod okiem artystów tworzą niezwykłe prace i eksponują je na wystawach organizowanych przez MOK.

Wydarzenie było żywym dowodem na to, jak ważne jest rozwijanie swoich pasji i poszukiwanie odpowiednich warunków do odkrywania zainteresowań, co zawsze można znaleźć w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą zajęć i warsztatów na przyszły rok, aby kontynuować rozwijanie swoich pasji w przyjaznej atmosferze naszego ośrodka.