Wieczorki przy fontannach wracają do Wojkowic – THE TRICKY THINGS

5 lipca : 21:00 - 22:00

Z wielką radością możemy ogłosić, że wraz z początkiem lata i wakacji, do Wojkowic powracają znane już mieszkańcom muzyczne koncerty przy fontannach. „Wieczorki przy fontannach” to wyjątkowy projekt artystyczny, promujący najlepszą muzykę i młodych wykonawców, którzy swoim talentem i świeżością potrafią oczarować każdego melomana. W tym roku spotykać będziemy się w kolejne trzy piątkowe wieczory lipca – 5, 12 oraz 19, przy fontannach miejskich o godzinie 21.00. Wyjątkowa atmosfera to nie tylko muzyka, ale również otoczenie, aranżacja sceny i plenerowy klimat letniego odpoczynku przy wpadających w ucho dźwiękach. Na pierwszą odsłonę zapraszamy już 5 lipca.

Pierwszy koncert to spotkanie z bluesem i niebanalnym zespołem prosto z Wrocławia. Wystąpią dla nas młodzi muzycy z grupy The Tricky Things. Liderką zespołu i jego założycielką jest aktorka Paulina Jeżewska, której wyjątkowy głos i sceniczna charyzma zapewnią publiczności wiele wspaniałych wrażeń podczas koncertu. W lipcu 2023 grupa wydała debiutancką płytę „Love Is”. Na płycie znajdują się piosenki z lat 20-tych, 60-tych oraz współczesne kompozycje w autorskich aranżacjach The Tricky Things. W skład grupy wchodzą: Paulina Jeżewska – wokal, Maciej Knop – gitara, Sebastian Pachecki – trąbka, flugelhorn, Mieszko Służewski – harmonijka ustna, conga, Maciej Mandrykowski – gitara basowa oraz Tomasz Burzyński – perkusja. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorem Wieczorku przy fontannach jest Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach oraz Miasto Wojkowice. W razie niepogody organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia imprezy do MOKu.

5 lipca
Czas: