„Zabierz nas na wakacje” – powracamy z letnią akcją dla mieszkańców

1 lipca - 31 sierpnia

Zabierz nas na wakacje

Po raz kolejny zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy w ramach akcji „Zabierz nas na wakacje”. A co należy zabrać? Oczywiście wakacyjny worek z logiem MOK-u. Worki będziemy rozdawać podczas zajęć dla dzieci w czasie „Wakacji w mieście” w Parku Miejskim w Wojkowicach. Ilość worków jest ograniczona, dlatego należy być czujnym i szybko zaopatrzyć się w nasz specjalny plecak. Następnie w czasie swoich wakacyjnych wyjazdów i wędrówek należy zrobić zdjęcie z workiem, tak aby był dobrze widoczny i przesłać nam gotową fotografię na mok@mokwojkowice.pl. Najlepsze zdjęcia nagrodzimy.

„Zabierz nas na wakacje” to akcja skierowana do wszystkich mieszkańców Wojkowic. Cieszy się zawszą dużą popularnością, dlatego z radością powracamy do niej w każde wakacje. Ciekawią nas Wasze podróże i miejsca, które odwiedzacie. Nasze worki dotarły już chyba w każdy zakątek Polski oraz w wiele wspaniałych miejsc poza granicami naszego kraju. A gdzie tym razem się pojawią? To zależy tylko od Was. Dlatego nie zapomnijcie o przygarnięciu własnego worka i tym razem, a my z niecierpliwością będziemy czekać na zdjęcia. Macie czas do końca sierpnia. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Zabierz nas na wakacje

Start: