Spektakl Krakowskiego Teatru Bajki “Jaka to emocja”

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zorganizował niezwykłe wydarzenie, zapraszając najmłodszych mieszkańców na spektakl “Jaka to emocja”, który odbył się w sobotnie popołudnie, 5 października 2024 roku. Przedstawienie w wykonaniu Krakowskiego Teatru Bajki przyciągnęło zarówno dzieci, jak i dorosłych, oferując widowisko pełne zabawy, interakcji oraz wartościowych treści.

Publiczność miała okazję towarzyszyć głównemu bohaterowi, Bobo “Bobasa” Bobasińskiemu, który dzięki pomocy małych widzów zanurzył się w wir telewizyjnych przygód. Na scenie toczyły się emocjonujące scenki, w których Bobo zgłębiał świat emocji: Złości, Smutku, Zaskoczenia, Strachu oraz Radości. Każda z emocji została przedstawiona w przystępny sposób, zachęcając dzieci do aktywnego udziału w spektaklu.

Widzowie z zapartym tchem obserwowali, jak Bobo radzi sobie z różnorodnymi wyzwaniami oraz uczy się, jak skutecznie zarządzać swoimi emocjami. Spektakl nie tylko dostarczał rozrywki, ale także skłaniał do refleksji na temat znaczenia rozpoznawania i wyrażania uczuć.

Muzyczna oprawa, kolorowe kostiumy oraz dynamiczna gra aktorska nadawały wydarzeniu wyjątkowego klimatu, wypełniając salę radością i śmiechem. Po zakończeniu przedstawienia mali widzowie chętnie dzielili się swoimi wrażeniami oraz emocjami, które towarzyszyły im podczas spektaklu.

“Jaka to emocja” okazał się wydarzeniem, które nie tylko bawi, lecz także uczy – pokazując, jak istotne jest rozpoznawanie​ oraz radzenie sobie z emocjami w codziennym życiu. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach już teraz zaprasza na kolejne wydarzenia, które w równie interesujący sposób będą rozwijać wyobraźnię oraz umiejętności dzieci.