Biesiada z folklorem za Nami!

W ubiegły weekend już tradycyjnie wspólnie z Regionalnym Zespołem Folklorystycznym “Jaworznik” byliśmy gospodarzem wyjątkowego wydarzenia jakim jest „Biesiada z folklorem”. To lokalne święto folkloru jest okazją do integracji, spotkania w gronie przyjaciół i dzielenia się pięknem muzyki wyrosłej z rodzimej kultury ludowej.

O atmosferę i stronę artystyczną zadbały dwa, mocno związane z Wojkowicami oraz MOK-iem zespoły: Regionalny Zespół Folklorystyczny „Jaworznik” oraz Zespół SWOJAKI. Oprócz występów, była również okazja do aktywnego włączenia się i wspólnego śpiewania a naszych gości zaprosiliśmy także na poczęstunek i dobrą zabawę taneczną.
Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów: Zakładów Mięsnych JBB Bałdyga, Świeżyzna Sp. z o.o., Pizzerii Maximus, Piekarni „Ziarenko” oraz Szczygieł Iwona Mechanika Pojazdowa za ich nieocenioną pomoc w organizacji wydarzenia!