Żona do adopcji

Mieszkańcy Wojkowic zebrali się licznie w niedzielne popołudnie 18 grudnia  w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie na scenie wystąpili aktorzy Teatru Old Timers Garage w składzie: Olga Borys, Marek Pituch i Jakub Wons.

Dużą zaletą tej sztuki była gra aktorów stojąca na wysokim poziomie. Olga Borys świetnie wcieliła się w rolę rozkapryszonej Nataszy, harcerki czy surowej urzędniczki. Jakub Wons profesjonalnie zagrał Adama, któremu spotkanie ze starym przyjacielem wywróciło świat do góry nogami. Marek Pituch natomiast idealnie zaprezentował się w roli akwizytora i wróżbity na telefon – Filipa. Sztuka została przyjęta  wyjątkowo ciepło i pozytywnie przez przybyłych gości. Dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń i wywołała uśmiech na nie jednej twarzy.  Aktorzy po spektaklu rozdawali autografy oraz chętnie rozmawiali ze swoimi fanami. Komedia pomyłek w reżyserii Jakuba Ehrlicha to znakomity sposób na spędzenie miłego popołudnia.