Konkurs plastyczny – „Polska Niepodległa w moich oczach”

31 października 2018

Konkurs plastyczny – „Polska Niepodległa w moich oczach”

Ten rok jest wyjątkowy dla naszego kraju, obchodzimy bowiem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, z tej okazji odbywa się więc wiele imprez, wydarzeń, koncertów, które upamiętniają tamten czas i zachęcają do refleksji oraz zapoznania się z historią naszego kraju. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach postanowił włączyć się do obchodów poprzez ogłoszenie powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży – „Polska Niepodległa w moich oczach”. Zachęcamy do stworzenia prac, dla których inspiracją będzie 100-lecie wolnej Polski, a także własne przemyślenia i skojarzenie związane z życiem w niepodległym kraju.

Zadaniem konkursu jest przygotowanie prac zgodnych z tematem, a więc nawiązujących do odzyskania przez Polskę niepodległości, do patriotyzmu i wszelkich pozytywnych nawiązań do tego tematu. W konkursie mogą wziąć udział dzieci od wieku przedszkolnego po młodzież gimnazjalną z terenu powiatu będzińskiego. Każdy uczestnik może dostarczyć maksymalnie dwie prace w określonym w regulaminie formacie, a sposób i technika plastyczna jest dowolna, może to być malarstwo, rysunek a także grafika komputerowa. Liczy się przede wszystkim pomysłowość, samodzielność wykonania, zgodność z tematem a także umiejętności i opanowanie danej techniki. Na prace czekamy do 31 października, można je przynosić osobiście lub przesłać pocztą. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA

31 października 2018