II etap X OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU WOKALNEGO “MIKROFON, MOK i Ty”

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu X Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego “Mikrofon, MOK i Ty”

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU

Dostajemy informacje, że nasze maile często trafiają w spam. Jeśli zakwalifikowałeś/aś się do II etapu – poniżej instrukcja, jak dostarczyć nam nagranie audio-wideo:

Prosimy o wysłanie linku do nagrania audio-wideo wykonywanego utworu ZAMIESZCZONEGO NA YOUTUBE (maksymalnie 5 minut) do 22 listopada 2023 na adres mailowy: zgloszenia@mokwojkowice.pl .

Film musi być publiczny lub niepubliczny – NIE PRYWATNY

Nazwa filmu: imię i nazwisko Uczestnika – tytuł wykonywanego utworu, kategoria

Wymagane jest wykonanie utworu „na żywo”, bez cięć, bez ingerencji w miks utworu efektami. W razie wątpliwości czy wokal jest poprawiony w programie do edycji dźwięku, jury zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. Forma wykonania jest dowolna: z podkładem, z akompaniamentem lub a’capella.

Wykonywany utwór może być inny, niż w I etapie

UWAGA! W przypadku występu na Gali Laureatów 9 grudnia 2023 o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, uczestnicy wykonują ten sam utwór, który nadesłali w II etapie!

GRAFIKA II ETAP FESTIWALU WOKALNEGO