NABÓR NA ZAJĘCIA 2024/2025!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wojkowic, Zagłębia Dąbrowskiego oraz Śląska do zapoznania się z naszą ofertą zajęć i warsztatów w Miejskim Ośrodku Kultury, która rozpocznie się we wrześniu 2024 roku. Czekają na Ciebie stałe zajęcia oraz zupełnie nowe propozycje, które zachęcamy szczególnie do wypróbowania. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich grup wiekowych, więc na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie. Nie tylko nauka gry na pianinie, zajęcia wokalne czy plastyczne, ale także szkoła tańca, chór wielopokoleniowy i wiele innych – z nami zawsze będzie ciekawie! Już teraz rozpoczynamy nabory na zajęcia i warsztaty w MOK w Wojkowicach na kolejny sezon kulturalno-edukacyjny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zapisów poprzez formularz online na stronie MOK-u. Miejsca są limitowane, dlatego decyzja o kontynuacji udziału zapewni pierwszeństwo przy zapisach.

Zapisując się przed wakacjami, będziesz gotowy/a ruszyć pełen/a energii i kreatywnej siły po wypoczynku, aby rozwijać swoje zainteresowania i odkryć swój talent! Wszystkie grupy wystartują po zebraniu odpowiedniej liczby osób. Informacje dotyczące terminów zajęć i opłat znajdują się na plakacie. Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach!

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DZIECI

• Warsztaty plastyczne dla dzieci
  • Warsztaty rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży
  • Zajęcia Umuzykalniające
  • Grupa Teatralna dzieci i młodzieży
  • Zumba dla dzieci
  • Język angielski – grupy przedszkolne
  • Język angielski – grupy szkolne

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH

• Grupa Teatralna “Agrafka”
  • Regionalny Zespół Folklorystyczny Jaworznik
  • Chór Kameralny Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach
  • Malarstwo dla dorosłych

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

• Nauka gry na pianinie
  • Warsztaty wokalne

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH

• Warsztaty makramy
  • Warsztaty ceramiczne

NOWOŚCI !!!

INSTRUKTORZY ZEWNĘTRZNI

• Szkoła Tańca Beautifull Studio Dance
  • nauka gry na gitarze i ukulele

UWAGA! Formularz wypełnia pełnoletni uczestnik zajęć lub rodzic/opiekun prawny

W przypadku zapisywania dwójki lub większej ilości uczestników - należy ponownie wypełnić formularz

Umowy będą podpisywane ręcznie z każdym pełnoletnim uczestnikiem zajęć lub rodzicem/opiekunem prawnym, wypełnione podanymi przez państwa danymi. Wzór umowy do wglądu jest dostępny w linku poniżej oraz w zakładce "do pobrania".

Część I - dane osoby wypełniającej formularz

Część II - zgłoszenie uczestnika