Rozstrzygnięcie Konkursu “Zabierz nas na wakacje”

Czujemy nostalgiczne wspomnienia ciepłych letnich dni i wakacyjnych przygód, zwłaszcza teraz, gdy zima zbliża się nieubłaganie, a wieczory stają się coraz dłuższe. Jednym z wydarzeń, które przywołało te miłe chwile, było rozstrzyganie wakacyjnego konkursu “Zabierz nas na wakacje” zorganizowanego dla mieszkańców Wojkowic, szczególnie tych najmłodszych. Ta tradycja sięga kilku lat wstecz, gdy po raz pierwszy pojawiła się inicjatywa, by przesyłać zdjęcia z wakacji na profile społecznościowe Miejskiego Ośrodka Kultury (MOK), z widocznym workiem z jego logo.

Przez całe wakacje otrzymywaliśmy od Was fotograficzne pozdrowienia z różnych zakątków Polski i zagranicy. Naszym celem było wybranie najciekawszych zdjęć, które podczas uroczystego rozstrzygania konkursu zostały nagrodzone. Aby uczestniczyć w akcji “Zabierz nas na wakacje”, wystarczyło pojawić się w odpowiednim czasie w Parku Miejskim, gdzie można było odebrać worek od organizatorów. Następnie z takim workiem należało uwiecznić letnie chwile w atrakcyjnej lokalizacji.

Otrzymaliśmy wspaniałe fotografie z Waszych podróży – zarówno te z zagranicy, jak i te z nadmorskich plaż, górskich szlaków oraz leśnych spacerów, które pokazują, jak wspaniale spędziliście wakacje z naszym plecakiem. Każde zdjęcie przynosiło nam mnóstwo radości, a my chętnie publikowaliśmy je na naszym profilu na Facebooku. Po zakończeniu wakacji nadszedł czas na podsumowanie. W dniu 16 października laureaci otrzymali nagrody, a ich prace zostały wyeksponowane na wystawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i entuzjazm!