Taneczny Tłusty Czwartek – warsztaty z Bartkiem Brelą

Każdy kto śledzi uważnie nasz kanał na youtube i jest na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, nie mógł opuścić kolejnych warsztatów tanecznych pod kierunkiem Bartka Breli. Te, które odbyły się 11 lutego wyjątkowo zbiegły się z Tłustym Czwartkiem – a więc odrobina ruchu i dobrej muzyki przygotowanej dla nas przez Bartka, to doskonała okazja do spalenia zbędnych kalorii. Popołudnie spędzone na nauce tańca i porządnej dawce ruchu to właśnie to czego wszystkim, spędzającym większą część dnia za biurkiem zdecydowanie potrzeba!

Warsztaty taneczne zostały przygotowane jako streaming na żywo, czyli każdy kto dołączył do tanecznego wyzwania punktualnie o 17.00 mógł krok po kroku zapoznać się z całym układem przygotowanym specjalnie dla uczestników spotkania. Na początku krótka rozgrzewka wprowadziła nas w podstawowe kroki układu, później prowadzący dokładał kolejne figury i ruchy, które podwyższały stopień trudności. Wraz z rosnącym skomplikowaniem układu tanecznego rosło tempo muzyki i ilość kroków do zapamiętania. Nie było to łatwe zadanie, ale przy odpowiednim skupieniu i przygotowaniu nasi widzowie na pewno poradzili sobie z tym wyzwaniem. W każdym momencie można również wrócić do tej lekcji, subskrybując nasz kanał MOK-u na youtube, a tym samym dokładnie powtórzyć całą lekcję, Zachęcamy do śledzenia naszych wydarzeń i spędzania każdej wolnej chwili na tańcu, ćwiczeniach i aktywności fizycznej.