Wakacje w Mieście: Piękno Tańca i Kreatywne Zajęcia z Beautiful Dance Studio

Dzisiejsze zajęcia w ramach programu “Wakacje w mieście” były pełne energii, kreatywności i radości! Mieliśmy zaszczyt gościć Szkołę Tańca Beautiful Dance Studio, której instruktorzy wprowadzili nas w magiczny świat tańca.

Ich profesjonalizm i pasja do tańca były inspirujące. Odkrywaliśmy rytmy wielu tańców, a nasi najmłodsi uczestnicy z zapałem wykonywali swoje pierwsze układy taneczne. Ich uśmiechy i zaangażowanie były niesamowite! Po tanecznych wyzwaniach przyszedł czas na chwilę relaksu i kreatywności. Dzieci miały okazję uczestniczyć w malowankach, gdzie mogły dać upust swojej wyobraźni i talentowi artystycznemu. Ale to nie wszystko! Było również wiele innych zabaw, które dostarczyły mnóstwo radości i śmiechu. Od gier zespołowych po zabawy zręcznościowe – każdy znalazł coś dla siebie!

Dziękujemy Beautiful Dance Studio za wspaniałe zajęcia i wszystkim uczestnikom za fantastyczny czas. Nie możemy się doczekać kolejnych tanecznych i kreatywnych przygód tym razem już w ramach warsztatów tanecznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach