Wiosenny Happening w Parku Miejskim w Wojkowicach

Dzień Matki wyjątkowo zbiegł się z aktywnościami i zabawami na świeżym powietrzu zorganizowanymi w ramach wiosennego Happeningu w Parku Miejskim przy placu zabaw dla dzieci. Animatorzy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach zadbali o dobrą atmosferę, wesołą muzykę i wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców miasta – a wiadomo, że skoro mieliśmy Dzień Matki, to spędzony aktywnie z dziećmi w parku był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dzieci mogły skorzystać z wielu kreatywnych propozycji na kilku stoiskach skupionych wokół placu zabaw. Dużą popularnością cieszyły się oczywiście kolorowe i brokatowe tatuaże, każdy mógł wybrać ulubiony wzór, a wybór był naprawdę duży. Spora kolejka ustawiła się również do pani malującej buzie w kolorowe wzory oraz zwierzątka i postacie ze znanych filmów i bajek. Trzeba było się uzbroić w cierpliwość i odczekać, a efekt końcowy był fantastyczny. Na Happeningu królowały więc niebanalne makijaże i ozdoby ciała, nie mogło więc również zabraknąć kolorowych warkoczyków, które pięknie wzbogacały fryzurę. Do tego wszystkiego wielkie bańki mydlane unosiły się nad uśmiechniętymi buziami, a dzieci próbowały stworzyć jak największą bańkę samodzielnie. Na stoiskach każdy mógł też dostać zabawnego balonowego zwierzaka i bawić się nim z innymi dziećmi. Zainteresowanie imprezą było bardzo duże, ale z pewnością każdy chętny skorzystał z wybranej atrakcji. Dziękujemy za udział i zapraszamy do śledzenia naszej strony i informacji o kolejnych wydarzeniach.