Jazzowy Wieczorek z Gayą Rosą – „Serca Drżenie”

26 października : 19:00 - 20:30

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza na wyjątkowe muzyczne wydarzenie – jazzowy projekt „Serca Drżenie” w wykonaniu wokalistki, song-writerki, a także lektorki – Gai Rosy. Chłodne, październikowe wieczory skłaniają do refleksji i zadumy, dlatego też proponujemy Państwu muzyczne spotkanie z sensualną muzyką i standardami jazzowymi, które ogrzeją każde serce. Koncert odbędzie się 26 października o godzinie 19.00. Bilety w cenie 20 zł można zakupić online lub w kasie MOK.

Gaya Rosa jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Jej wielowymiarowy, charyzmatyczny głos pięknie interpretuje polskie piosenki i standardy jazzowe znane szerszej publiczności. Odnajduje się również w innych gatunkach muzycznych, takich jak soul i r&b. Głosu używa także jako lektorka przy nagrywaniu audiobooków. W projekcie „Serca Drżenie” wystąpi jako część tria jazzowego – piano, głos i saksofon. Głównym tematem utworów, które usłyszmy będzie miłość – wyrażana przez dyktowane sercem dźwięki w żywej improwizacji jazzowej. Nasza artystka obecnie przygotowuje debiutancką płytę we współpracy z wybitnym producentem – Adamem Kabacińskim. Zapraszamy!

KUP BILET

Czas: