„Kobieta i życie” w wykonaniu grupy teatralnej “Agrafka

8 listopada : 18:00 - 19:00

10zł

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny w wykonaniu grupy teatralnej „Agrafka”, która działa w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Spektakle w wykonaniu „Agrafki” to zawsze gwarancja wysokiej jakości tekstu i zaskakujących interpretacji. Tym razem zobaczymy spektakl autorstwa Maliny Prześlugi – „Kobieta i życia” w reżyserii Kamila Katolika – instruktora grupy. Sztuka zainspirowana strajkami kobiet opowiada o pragnieniu wolności i ucieczki od określonych ról społecznych. Zapraszamy już 8 listopada o godzinie 18.00. Bilety w cenie 10 zł będą dostępne online lub w kasie MOK.

„Kobieta i życie”  jest spektaklem o kobiecej sile, solidarności i poczuciu siostrzanej wspólnoty. Bohaterki wyznają wspólny cel i łączą się w poczuciu głębokiej niesprawiedliwości jaka dotyka ich ze względu na podziały społeczne i kulturowe, zwłaszcza te związane z płcią. Sztuka została doceniona przez krytyków i nagrodzona w IV Konkursie Dramaturgicznym STREFY KONTAKTU 2021. „Agrafka” zainspirowana jej przesłaniem i świetnym tekstem odważyła się na własną interpretacje i zmierzenie z trudnym tematem budzącego się buntu i wyzwolenia.

*Spektakl przeznaczony jest dla dorosłego widza.

KUP BILET

Czas: