KONCERT Darii Zawiałow

17 września 2021 : 19:00 - 20:30

70ZŁ

W związku z pytaniami odnośnie obostrzeń koncertowych, informujemy że, aby wejść na koncert NIE TRZEBA okazywać oświadczenia o zaszczepieniu przeciwko COVID-19. Prosimy jedynie o zabranie maseczki oraz ważnego biletu. Do zobaczenia!

Teraz już nie odpuścimy, widzimy się u nas 17 września o 19.00!

Zwroty biletów możliwe są do dnia 16.09.2021 do godziny 23.59. Formularz zwrotu biletów dostępny TUTAJ

Daria Zawiałow dała się poznać za sprawą wielu telewizyjnych programów muzycznych typu talent show, w których zajmowała wysokie miejsca . Śpiewa od najmłodszych lat, a w miarę doskonalenia warsztatu wokalnego jej sukcesy są coraz częstsze. Single takie jak „Kundel Bury” i „Miłostki” doczekały się mocnych pozycji na radiowych listach przebojów oraz milionów wyświetleń w internecie.

Po raz pierwszy swój debiutancki materiał zaśpiewała podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, wkrótce też pojawiła się jej pierwsza płyta „A kysz”. Jej drugi album studyjny „Helsinki” sprawił, że została nominowana do nagród MTV Europe Music Awards 2019 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Będziemy więc mieli doskonałą okazję do wysłuchania Darii Zawiałow na żywo, a tym samym świętowania 10 lat z kulturą w Wojkowicach na najwyższym poziomie.

KUP BILET

W razie problemów z powyższym linkiem kliknij TUTAJ

17 września 2021
Czas: