Nabór do Chóru Kameralnego Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach

18 września : 17:00 - 20:00

NABÓR DO CHÓRU

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w pierwszym powakacyjnym spotkaniu Chóru Kameralnego Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Pierwsze zajęcia odbędą się 18 września w godzinach od 17.00 do 20.00. W tym czasie będzie można zapoznać się z uczestnikami oraz specyfiką zajęć. Każdy kto lubi śpiewać, dobrze czuje się w grupie i potrafi się w niej odnaleźć, może spróbować swoich sił na niezobowiązującej, otwartej lekcji śpiewu.  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy.

Chór kameralny jest wyjątkową grupą, pełną ludzi z pasją, którzy w wolnym czasie rozwijają swoje wokalne zdolności, często mając również okazję do okolicznościowych i wyjazdowych występów. Grupa działa w MOK-u od lat, skupiając się na integracji międzypokoleniowej – w jej skład wchodzą zarówno dzieci jak i osoby starsze. Wraz z początkiem kolejnego roku szkolnego oraz kulturalnego liczymy na nowe głosy, które wzbogacą naszą kameralną rodzinę. Udział w próbach i występach może być wspaniałą przygodą i okazją do odkrycia nowych pasji, a także podzielenia się nimi z publicznością. Prowadząca Chór, Paulina Dziedzic, z wielkim zaangażowaniem pracuje nad emisją głosu, podkreślając walory wokalnego każdego uczestnika zajęć. Warto wziąć udział w pierwszych zajęciach i zapoznać się z grupą. Zapraszamy!

NABÓR DO CHÓRU

Czas: