Nostalgia w MOK-u! Wystawa w stylu vintage już wkrótce!

26 sierpnia - 4 września

wystawa

Uwaga ! Miłośnicy pięknych przedmiotów z duszą !

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza na wyjątkową wystawę w stylu vintage, która przeniesie Cię w świat dawnych lat, czas cofnie się o dekady, a każdy eksponat opowie swoją historię.

Zapraszamy całe rodziny! Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników vintage! Znajdziecie tu piękne i unikatowe przedmioty, które dodają charakteru każdemu wnętrzu. Będzie można podziwiać kunszt wykonania porcelany, misterne zdobienia wazonów i blask kryształowych zegarów.

Od 26 sierpnia 2024r. do 04 września 2024r. w naszych progach będzie można zobaczyć:

• Unikatowe okazy porcelany takich marek jak Miśnia, Thun, Kahla, Łomonosow, Rosenthal, Chodov oraz porcelana angielska
  • Wspaniałe wazony i przedmioty użytkowe ze szkła Murano, huty szkła Krosno, Tarnowiec, Ząbkowice, Bohemia, Egermann, Chribska, Żelezny Brod, Mstisov.
  • Fascynujące stare przedmioty, które kryją w sobie historie minionych czasów.
  • Elegancką kolekcję kryształowych zegarów Majak, prawdziwe perełki designu z lat 70 i 80, które zachwycają precyzją wykonania i blaskiem kryształu.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przenieść się w czasie i poczuć klimat dawnych lat!

wystawa

Start: