„Podwodna kraina” – XXXII Powiatowy Konkurs Plastyczny

25 października

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza wszystkich młodych artystów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Tematem tegorocznej edycji jest „Podwodna kraina”. Czekamy na Wasze prace wykonane w dowolnej technice plastycznej do 25 października do godz. 15:00. Zapraszamy zarówno najmłodsze dzieci, które swoje pierwsze artystyczne doświadczenia zdobywają w żłobkach oraz dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Prace możecie przysyłać pocztą lub dostarczyć je osobiście do MOK-u. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie internetowej.

W tym roku zapraszamy Was do eksploracji podwodnych światów. Morskie głębiny od zawsze wzbudzały naszą fascynację, a ze względu na swą niedostępność, pobudzały wyobraźnię i stały się inspiracją dla wielu wspaniałych baśni. Waszym zadaniem będzie stworzenie pracy plastycznej w wybranej technice: może być wykonana kredkami, farbami, ołówkiem, węglem lub w technice kolażu. Ważne aby odpowiadała na temat konkursu i przedstawiała Waszą wizję „Podwodnej krainy”. Mogą się w niej pojawić fantastyczne istoty, ale również znane morskie stworzenia – wszystko zależy od wyobraźni. Możecie dostarczyć do MOK-u maksymalnie dwie prace.

Na najlepszych czekają nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania konkursu. Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do żłóbków, przedszkoli i szkół podstawowych. Najlepsze prace będą wyłanianie w odpowiednich kategoriach wiekowych. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

25 października