Popisy muzyczne w Miejskim Ośrodku Kultury W Wojkowicach

14 czerwca : 17:00 - 19:00

popisy

Zbliżające się wakacje zachęcają do podsumowań, dlatego aby przygotować się na letni odpoczynek, a jednocześnie nie zapomnieć o całym roku intensywnej pracy i rozwijania swoich pasji, zapraszamy na Popisy muzyczne, podczas których uczestnicy zajęć odbywających się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach zaprezentują swoje talenty i umiejętności. Występy odbędą się w murach MOK-u 14 oraz 15 czerwca od godz. 17.00. Podczas dwóch dni zapraszamy wszystkich na zapoznanie się z twórczością dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy na co dzień ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Pierwszego dnia – 14 czerwca na scenie zaprezentują się uczestniczki Zumby, zespół taneczny Arabeska oraz uczestnicy nauki gry na pianinie. Będzie więc tanecznie i kolorowo, a utwory wykonane na pianinie pokażą nam coraz większe postępy młodych muzyków w tej dziedzinie. Kolejnego dnia, 15 czerwca zapraszamy na występ zespołu tanecznego Iterum Squad oraz na wokalne popisy dzieci i młodzieży. Zarówno taneczne jak i wokalne talenty szlifowane w MOK-u zostały docenianie na konkursach i licznych przeglądach, na których nasi podopieczni zdobywali nagrody i wyróżnienia. Podczas symbolicznego zakończenia sezonu będzie można zapoznać się z warsztatami odbywającymi się w MOK-u i zaplanować swoje powakacyjne aktywności. Serdecznie zapraszamy!

popisy

Czas: