Powitanie wakacji w “Rycerskim Stylu”

21 czerwca : 16:00 - 19:00

piknik

Zapraszamy wszystkich i tych dużych i tych małych do Wielkiego Powitania Wakacji w Parku Miejskim! Już 21 czerwca od godz. 16.00 wyruszymy na epicką podróż pełną niesamowitych przygód i niezapomnianych chwil, podczas której powitamy wakacje w prawdziwie rycerskim stylu! Czekają na Was liczne atrakcje, pokazy walk, gry i zabawy jarmarczne, strzelanie z łuku, turniej rycerski na bezpieczne miecze oraz mnóstwo innych niespodzianek. Tak więc dołączcie w piątek do naszego pikniku rycerskiego i zanurzcie się w magicznym świecie dawnych czasów. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą spędzić niezapomniany dzień w atmosferze średniowiecznego obozowiska rycerskiego. Wstęp jest bezpłatny, więc przyjdźcie tłumnie i pozwólcie się zaprosić na niezwykłą przygodę. Niech 21 czerwca będzie dniem, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci!

piknik

Czas: