ROCKOMOTIVE przy fontannach

12 lipca : 21:00 - 22:30

ZE WZGLĘDU NA PROGNOZOWANE BURZE PRZENOSIMY IMPREZĘ DO MOKu!

Wieczorek Muzyczny przy Fontannach odwiedzi tym razem zespół Rockomotive. Zmieniamy odrobinę klimat i zapraszamy mieszkańców na połączenie rocka z bluesem – a z tej mieszanki wyniknie wiele dobrego, bowiem kapela, która odwiedzi nas 12 lipca to prawdziwi festiwalowi weterani, którzy po latach koncertowania na festiwalach takich jak Rawa Blues połączyli siły i stworzyli właśnie Rockomotive. Startujemy o godzinie 21.00 i liczymy na waszą obecność.

Rockomotive powstało w 2023 roku z inicjatywy gitarzysty, kompozytora i autora tekstów – Jarosława Nasalskiego. W skład zespołu wchodzą jeszcze: Michał Majka – wokal, Dariusz Nawara – perkusja, Krzysztof Nowak – bas, Wojciech Bembenek – gitara oraz Michał Kuryś – hammond, instrumenty klawiszowe. Muzycy wcześniej występowali w takich formacjach jak Raut, Blustro, Wyrwani czy Badoo. Teraz usłyszymy ich w nowym wydaniu i będziemy mogli podziwiać połączenie ich muzycznej wrażliwości ze scenicznym profesjonalizmem. Na swoim koncie mają sukcesy m.in. na RAWA BLUES Festival 2004 i 2017( III miejsce oraz Grand Prix), a także na VII Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla (Grand Prix). Zapraszamy!

12 lipca
Czas: