Spektakl dla dzieci “MASZYNA CZASU”

7 września : 11:00 - 12:00

20zł
teatr dla dzieci

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta na spektakl teatralny ,, Maszyna Czasu ’’.

To historia o dwójce naukowców, którzy wynaleźli wehikuł czasu. Wraz z dziećmi główni bohaterowie poznają postaci z różnych epok. Rycerz Aciu Apsik poznaje zalety picia syropu i przestaje bać się wizyty u lekarza. Z kolei pierwszy człowiek z gatunku homo sapiens, dzięki naukowcom, poznaje kulturę i kodeks przedszkolaka. Oczywiście nie zabraknie też dinozaura, a także dzieci poznają tajemniczego gościa z przyszłości- niezwykle inteligentnego robota.

Wydarzenie odbędzie się 7 września o godzinie 11.00. Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w kasie MOK oraz online. Zapraszamy! Przedstawienie to kolejna okazja do zdobycia pieczątki w ramach akcji Młody Miłośnik Sztuki

KUP BILET

Czas: