Spektakl Krakowskiego Teatru Bajki “Jaka to emocja”

5 października : 16:00 - 17:00

20zł

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza na niezwykły spektakl rodzinny “Jaka to emocja” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Bajki! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 października 2024 r., o godz. 16.00.

Przygotujcie się na pełną emocji przygodę, w której główny bohater, Bobo “Bobas” Bobasiński, niespodziewanie trafia do telewizyjnego programu! Razem z małymi widzami będzie odkrywał różnorodne emocje: Złość, Smutek, Zaskoczenie, Strach oraz Radość.

Czy Bobo zdoła wygrać teleturniej i nauczyć się, jak radzić sobie z emocjami? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w niesamowitym show przygotowanym przez aktorów Krakowskiego Teatru Bajki!

Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w kasie MOK oraz online. Przedstawienie to kolejna okazja do zdobycia pieczątki w ramach akcji Młody Miłośnik Sztuki. Nie przegapcie tej wspaniałej okazji do wspólnego odkrywania świata emocji! Zapraszamy na widownię!

KUP BILET

Czas: