WIECZOREK MUZYCZNY z pianistą Leszkiem Czarneckim / PARK MIEJSKI

5 września 2021 : 18:30 - 20:00

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach po raz drugi zaprasza mieszkańców na nastrojowy koncert w Parku Miejskim przy fontannach – tym razem wysłuchamy przepięknych fortepianowych aranżacji w wykonaniu pana Leszka Czarneckiego z Bobrownik – pianisty, pedagoga a od niedawna  również podróżującego po Polsce z ulicznymi występami muzyka. W swoim repertuarze artysta ma wiele klasycznych utworów, a grając na plenerowym fortepianie potrafi nawet na kilka godzin zaczarować zasłuchaną publiczność. Na jedyny taki występ w Wojkowicach zapraszamy już 5 września o godzinie 18.30.

Biografia Leszka Czarneckiego obfituje w wiele przełomowych momentów, jednym z nich była utrata pracy nauczyciela szkolnego, co skłoniło go do poszukiwania nowej drogi życia. W ten sposób pan Leszek zaczął występować na ulicach wielkich miast z koncertami dla przechodniów. Jego występy cieszą się niezwykłą popularnością, od razu wpadają w ucho gdyż wyczuwa się w nich prawdziwy talent. Muzyk ukończył Akademię Pedagogiczną w Krakowie i chociaż nigdy nie pracował jako zawodowy muzyk to wychowanie w muzykalnej rodzinie i praca nauczyciela często umożliwiały mu dzielenie się swoim talentem z innymi. Serdecznie zapraszamy do centrum Wojkowic na kameralny koncert przy placu z fontannami. Z uwagi na coraz chłodniejsze wieczory zalecamy ciepłą odzież i herbatę w termosie, o magię zadba sam artysta i jego fortepian.

5 września 2021
Czas: