XI Ogólnopolski Festiwal Wokalny – „Mikrofon, MOK i Ty”

16 listopada : 17:00 - 19:00

Po raz jedenasty w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Wokalny „Mikrofon, MOK i Ty”. To coroczne święto muzyki w naszym mieście, przyciąga wiele młodych talentów. Każdy kto śpiewa i chciałby spróbować swoich sił w wokalnej rywalizacji, ma niezwykłą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością i pokonania scenicznej tremy. Nasz konkurs skierowany jest do solistów, zarówno tych najmłodszych, jak i tych, którzy mają już pewne doświadczenie na scenie, jednak sztuką wokalną zajmują się amatorsko. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zgłoszenia swojego udziału w przeglądzie. Uroczysta gala podsumowująca Festiwal odbędzie się 16 listopada o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

Aby wziąć udział w Festiwalu „Mikrofon, MOK i Ty” należy się w odpowiedni sposób przygotować. Zgłoszenia będą się odbywały w dwóch etapach – w wyznaczonym terminie przesyłacie nam swoje nagrania dźwiękowe. Jeśli uda Wam się przejść do następnego etapu, wtedy będziecie nam przesyłać nagrania audio-wideo. Ostatni etap to uroczysta gala, podczas której odbędzie się koncert laureatów oraz zostaną wręczone nagrody.

Wykorzystajcie więc swoją szansę i zgłoście swój udział w Festiwalu. Zawsze zaskakujecie nas swoimi talentami i odwagą z jaką wychodzicie na scenę. Będzie to dla Was okazja do pracy nad głosem, do zdrowej rywalizacji z rówieśnikami oraz zapoznania się z twórczością i umiejętnościami innych uczestników. Życzymy Wam powodzenia i wiary w siebie, a przede wszystkim czekamy na zgłoszenia.

I etap:

• 23.09.2024r. – 18.10.2024r. – Nadsyłanie zgłoszeń przez Uczestników wraz z nagraniem dźwiękowym (w formacie MP3 – BEZ WIDEO).
  • 25.10.2024 Ogłoszenie wyników I etapu na stronie www.mokwojkowice.pl

II etap:

• 28.10.2024r. – 04.11.2024r. – nadsyłanie linków do nagrań audio-wideo z serwisu YouTube przez uczestników zakwalifikowanych do II etapu
  • 08.11.2024r. – Ogłoszenie laureatów XI Festiwalu Wokalnego „Mikrofon, MOK i Ty” na stronie www.mokwojkowice.pl
  • 16.11.2024r godzina 17:00 – Uroczysta gala wręczenia nagród i koncert laureatów

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli, którzy amatorsko uprawiają sztukę wokalną:

I kategoria: 3-5 lat

II kategoria: 6-9 lat

III kategoria: 10-12 lat

IV kategoria: 13-15 lat

V kategoria: 16-19 lat

VI kategoria: 20 lat i więcej

REGULAMIN

Zgłoś uczestnika (lub siebie jeśli jesteś pełnoletni/a) na XI Ogólnopolski Festiwal Wokalny "Mikrofon MOK I Ty" Wojkowice 2024 wypełniając poniższy formularz. Prosimy o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych, a także wysłanie poprawnego nagrania konkursowego.

Przesyłanie plików może zająć nawet kilka minut, w zależności od ich rozmiaru oraz prędkości łącza internetowego. Prosimy o cierpliwość i nie odświeżanie strony, aż do automatycznego przekierowania na stronę z potwierdzeniem zgłoszenia.

Czas:

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach