Wyniki konkursu plastycznego – „Zaczarowany ogród”

Poznaliśmy laureatów XXXI Powiatowego Konkursu Plastycznego! Tegoroczna odsłona była niezwykle kolorowa i bajkowa, gdyż dotyczyła zaczarowanych ogrodów, miejsc magicznych i tajemniczych, do których wstęp mają tylko nieliczni. Na konkurs napłynęło wiele bardzo ciekawych i pomysłowych prac z całego powiatu. Dzieci realizowały temat nie tylko w formie rysunków i obrazów, ale również prac przestrzennych, wymagających dużej precyzji i dokładności. Dotarło do nas mnóstwo prac w różnych kategoriach wiekowych, nawet te najmłodsze dzieci spróbowały swoich sił w twórczej ekspresji. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach wypełniły kolory, barwne kwiaty i magiczne światy – bardzo Wam za to dziękujemy.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją nagrodzonych prac odbędzie się 18 grudnia o godzinie 11:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Podczas uroczystości zostaną wręczone upominki i dyplomy dla laureatów i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach dzieci. „Zaczarowany ogród” okazał się niezwykle ciekawym tematem, dzieci podeszły do niego kreatywnie i stworzyły prace pełne magii i kolorów. Zwłaszcza gdy zima już do nas zapukała, taka ciepła i bajkowa aura z pewnością poprawi wszystkim humory.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!