Zapraszamy na zajęcia taneczne dla dzieci

MOK Wojkowice oraz Szkoła Tańca Arabeska zapraszają na lekcję pokazową. W tym roku wyjątkowo zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach zaczynamy dopiero w październiku. Jednak już w najbliższy piątek (07.09.2018) o godzinie 17:15 zapraszamy na zajęcia pokazowe organizowane przez Szkołę Tańca Arabeska. Zajęcia skierowane do dzieci od lat 3 będą łączyć w sobie elementy tańca klasycznego, nowoczesnego, baletu, gry aktorskiej oraz akrobatyki. Odbywać się będą w każdy piątek w godzinach od 17:15 do 18:15. Zajęcia poprowadzi instruktorka tańca nowoczesnego z wieloletnim doświadczeniem – Marta Wójcik. Koszt miesięcznego karnetu to 70zł.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Szkoła Tańca Arabeska pani Aneta Kania tel. 507-273-841